Lobo Design - Free Soul &; Free Mind | Art Studio


Spolehlivost

Schopnost vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a dodržet stanovený termín jsou pro nás samozřejmostí.
Náš tým včetně externích spolupracovníků je připraven realizovat vaše nápady a vize.

Kvalita

Používáme nejmodernější technologie a postupy vedoucí k realizaci co nejkvalitnějšího produktu, které sami využíváme v našem knižním vydavatelství Élysion nakladatelství s.r.o..

Zkušenosti

Máme více jak dvacetiletou historii v oblasti grafické činnosti, tvorbě webových prezentací a DTP prací včetně zajištění finálního tisku. A téměř šestnáct let se věnujeme oblasti webových prezentací.

Grafická tvorba & DTP

Dlouholeté zkušenosti s DTP činností (sazby knih, časopisů, reklamních materiálů, prezentací) sami využíváme v našem knižním vydavatelství Élysion nakladatelství s.r.o. už víc jak deset let.
Spolupracujeme s kreativními grafiky, ilustrátory a designéry. Věříme, že jsme schopni zrealizovat všechny vaše představy a poskytnout vám úplný servis, návrhem počínaje a tiskovou realizací konče.

 

Reference

Knihy [obálky, layout, sazba]

Obálka knihy O vlcích a lidech Obálka knihy Válka s mloky [ilustrace Blanka Kochová] Obálka knihy Vlci u našich dveří Obálka knihy Arktický vlk / Deset let se smečkou [první vydání] Obálka knihy Arktický vlk / Deset let se smečkou [druhé vydání] Obálka knihy Vábení ostravské robky [ilustrace Ludvík Kunc] Obálka knihy Láskominy Obálka knihy Prsten cti Obálka knihy Vytváříme mořské živočichy z korálků [návrh Blanka Kochová] Ukázka z knihy Vytváříme mořské živočichy z korálků Obálka knihy Krajina s vlky - Rapsodie šedých stínů Obálka knihy Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaundanu Obálka knihy Jantarové oči Obálka knihy Vlci přicházejí s větrem Obálka knihy Můj přítel rys / Deset let se smečkou Obálka knihy Chci domů lva Obálka knihy Zipové tašky Obálka knihy Šijeme z bavlněné šnůry Obálka knihy Proutek k proutku I - Základní techniky Obálka knihy Proutek k proutku II - Pokročilé techniky Obálka knihy Proutek k proutku III - Dárky a dárečky Obálka knihy Očko k očku
 

CD booklety

CD booklet Persephone | ...And Goddess Wept CD booklet Six Degrees Of Separation | Triotus, Tricephalus And Tribadism  CD booklet Regnum Silenti | A Pilgrim In The Garden Of The Sadness
 

Plakáty, kalendáře

Chrti v nouzi 2014 - Benefiční koncert Kalendář Vlci 2014 | CWFA [fotografie Filip Chludil]
 

Reklamní plochy, billboardy, polepy autobusů

 

Inzerce, tiskoviny

 

Vizitky

 
 

Lobo Design s.r.o.

Litvínovice 294
370 01 České Budějovice
e-mail: lobo@lobodesign.cz