Lobo Design - Free Soul &; Free Mind | Art Studio


Spolehlivost

Schopnost vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a dodržet stanovený termín jsou pro nás samozřejmostí.
Náš tým včetně externích spolupracovníků je připraven realizovat vaše nápady a vize.

Kvalita

Používáme nejmodernější technologie a postupy vedoucí k realizaci co nejkvalitnějšího produktu, které sami využíváme v našem knižním vydavatelství Élysion nakladatelství s.r.o..

Zkušenosti

Máme více jak dvacetiletou historii v oblasti grafické činnosti, tvorbě webových prezentací a DTP prací včetně zajištění finálního tisku. A téměř šestnáct let se věnujeme oblasti webových prezentací.

Webdesign, webové prezentace

Tvorbou webových prezentací, aplikací a e-shopů se zabýváme na profesionální úrovni od roku 2002.
Jsme schopni vyvinout Vaší webovou stránku od grafického návrhu, konceptu až po vlastní naprogramování (PHP, MySQL, CSS, HTML). Není pro nás problém nabídnout Vám malou webovou prezentaci, stejně tak jako rozsáhlý e-shop či firemní, vícejazyční web s vlastním CMS (redakčním systém).

Grafická tvorba, DTP

Díky dlouholeté DTP praxi dokážeme, nabídnou kompletní grafické a tiskové služby počínaje návrhem loga, firemní identity (CI), tiskových materiálů jako jsou reklamní letáky, inzerce a konče sazbou, tvorbou katalogů, knih či časopisů.

Zajistíme nejen předtiskovou produkci, ale i vlastní tisk v tiskárnách na profesionální úrovni. Jsme schopni zrealizovat nejen malé projekty pro začínající podnikatele, ale i rozsáhlé prezentace velkých zavedených firem.

Vše ve vysoké kvalitě, domluvených termínech a přijatelné ceně.

 

Lobo Design s.r.o.

Litvínovice 294
370 01 České Budějovice
e-mail: lobo@lobodesign.cz